Przeskocz do treści

Ogłoszenia na IV niedzielę Adwentu – 23 grudnia 2018


1/ DZISIAJ
Przy wyjściu z kościoła, w zakrystii i kiosku parafialnym można jeszcze nabyć opłatki na stół wigilijny. Natomiast ministranci rozprowadzają sianko.
Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na wspólna modlitwę dzisiaj o g. 16:45.

2/ JUTRO
Wigilia. Tradycyjnie w Polsce obowiązuje post zarówno ilościowy, czyli jeden posiłek do syta, jak i jakościowy - nie spożywa się wiec pokarmów mięsnych. Zachęcamy tego dnia przed wieczerzą wigilijną do wspólnej modlitwy i czytania Pisma św., zwłaszcza fragmentu z Ewangelii Św. Łukasza o Narodzeniu Pana Jezusa oraz rodzinnego śpiewania kolęd.

Już teraz dziękujemy wszystkim: dzieciom, młodzieży jak i starszym za udział w Roratach i wspólna modlitwę przygotowująca do Bożego Narodzenia. Dziękujemy także zespołom i grupom, które przygotowywały dzieciom poranne śniadania. Serdeczne podziękowania dla Pan i Panów za wspaniałe kanapki i ciasto. Ostatnie roraty już jutro.

Grupie Charytatywnej CARITAS zaś oraz bardzo licznym sponsorom i ofiarodawcom składamy podziękowanie za zorganizowana pomoc dla najbiedniejszych rodzin z naszej parafii. Msza św. dziękczynna w ich intencji będzie odprawiona jutro o północy podczas Pasterki.

W I i II Dzień Świąt Msze św. odprawiane będą wg porządku niedzielnego. Zapraszamy do licznego udziału w nich. Niech te Święta będą spotkaniem najpierw z Panem Bogiem, a później z najbliższymi.

W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.