Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXXI niedzielę zwykłą – 4 listopada 2018

1/ DZIŚ:

Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary na pomoc dla najbiedniejszych naszych Parafian, zwłaszcza obiady dla dzieci.

Po Mszy św. o g. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie BIBLIA NA CHOMICZÓWCE. Tematem będą Listy św. Pawła do Koryntian.

2/ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ

11 listopada z racji 100. rocznicy odzyskania niepodległości podczas Mszy św. o g. 13.00 będziemy modlić się w intencji Ojczyzny. W czasie TEJ Mszy św. zostanie poświęcony kielich – votum wdzięczności Panu Bogu za odzyskaną Niepodległość oraz odsłonięty kamienny głaz z tablicą upamiętniającą to wydarzenie.

Po wieczornej Mszy św. z koncertem pieśni patriotycznych wystąpi Bielański Chór Młodzieżowy WIWAT.

Natomiast dzień wcześniej w sobotę, 10 listopada Ks. dr A. Gałka wygłosi wykład o Roli Kościoła w procesie odzyskania niepodległości.

Na wszystkie te wydarzenia serdecznie już dzisiaj zapraszamy.

Dzisiaj i 11 listopada A.K. będzie rozprowadzała "Świece Niepodległości", które zapalimy w naszych domach - modląc się za Ojczyznę, 11 listopada o godz. 19.18. Uzyskane ofiary za świece, przeznaczone są na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Także w przyszła niedziele będziemy obchodzili imieniny Ks. Marcina Żugaja i ks. Marcina Piecyka. Msza św. w intencji Solenizantów odprawiona zostanie za tydzień o g. 11.3o. Serdecznie zapraszamy

3/ INFORMUJEMY, ŻE

Organizujemy autokarową Pielgrzymkę do Włoch. Wyjazd 24 kwietnia, powrót 5 maja przyszłego roku. Dla chętnych bliższe informacje w zakrystii lub w gablocie.