Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXX niedzielę zwykłą – 28 października 2018

1/ DZISIAJ:

W dalszym ciągu przyjmujemy na WYPOMINKI i Mszę Świętą ZBIOROWĄ (tzw. gregoriankę) za naszych bliskich zmarłych. Msza Św. odprawiana będzie od 2 listopada (Dzień zaduszny) przez 30 dni o g. 17.00, WYPOMINKI ROCZNE czytane będą w każdą niedzielę przed Mszą Św. o g. 7.00 i 10.00, a WYPOMINKI JEDNORAZOWE - 1 listopada o g. 17.00 - podczas nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego - i 2 listopada o g. 16.00 – podczas procesji. Kartki z imionami i nazwiskami zmarłych można składać w kancelarii i zakrystii.

Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania przypominamy o Mszy Św. i spotkaniu dzisiaj o godz. 18.00. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.

2/ WE ŚRODĘ:
Ostatnie w tym miesiącu nabożeństwo różańcowe. Będziemy się w nim modlić za naszych bliskich zmarłych. Dzieci, które uczęszczały na różaniec we wtorek przynoszą plansze z naklejkami.

3/ WE CZWARTEK:
przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą w naszym kościele odprawiane jak w każdą niedzielę. O g. 17.00 będzie odprawione nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z wypominkami jednorazowymi. Nie będzie Mszy o g. 17.00.

4/ W PIĄTEK
DZIEŃ ZADUSZNY. Msze św. będą odprawiane jak w dzień powszedni oraz dodatkowo o g. 10.00.
O g. 16.00 zapraszamy na procesję żałobną z wypominkami jednorazowymi.
O g. 17.00 pierwsza Msza św. wspólna - tzw. gregoriańska (listopadowa) za Zmarłych.

Przypominamy, że jest to jednocześnie I piątek miesiąca. Zapraszamy do Komunii św. wynagradzającej. Spowiedź przed każdą Msza św.

KANCELARIA PARAFIALNA nie będzie czynna 1 i 2 listopada.

4/ W SOBOTĘ
O g. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP , nabożeństwo różańcowe i konferencja.

5/ INFORMUJEMY, ŻE
w niedzielę, 11 listopada z racji 100. rocznicy odzyskania niepodległości podczas Mszy św. o g. 13.00 będziemy modlić się w intencji Ojczyzny. Podczas Mszy św. zostanie poświęcony kielich – votum wdzięczności oraz odsłonięty kamienny głaz upamiętniający to wydarzenie.
Dzień wcześniej w sobotę, 10 listopada Ks. dr A. Gałka wygłosi wykład o Roli Kościoła w procesie odzyskania niepodległości.
Na wszystkie te wydarzenia serdecznie już dzisiaj zapraszamy.