Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXXII niedzielę zwykłą – 11 listopada 2018

1/ DZIŚ:
W ramach Solidarności z Kościołem prześladowanym tzn. w tych krajach i miejscach, gdzie ciągle ze względu na wiarę giną miliony ludzi(zwłaszcza Pakistanie) ofiary złożone na tace są przeznaczone na materialną pomoc tym Kościołom i Wspólnotom.
O g. 11.30 odprawimy Mszę św. za ks. Marcina Żugaja i ks. Marcina Piecyka, którzy obchodzą swoje imieniny. Zapraszamy.

Natomiast podczas Mszy Sw. o g. 13.00 sprawowanej w intencji Ojczyzny zostanie poświęcony kielich –Votum wdzięczności za odzyskana wolność oraz odsłonięty kamienny głaz z tablica upamiętniającą to wydarzenie.

Podczas Mszy wieczornej o 18 oraz po Mszy z koncertem pieśni patriotycznych wystąpi Bielański Chór młodzieżowy WIWAT. Serdecznie wszystkich na te uroczystości zapraszamy.

Dzisiaj A.K. będzie rozprowadzała "Świece Niepodległości", które zapalimy w naszych domach - modląc się za Ojczyznę, 11 listopada o godz. 19.18. Uzyskane ofiary za świece, przeznaczone są na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

2/ JUTRO
Na g. 19.00 zapraszamy na ostatnia próbę młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.

Sakrament Bierzmowania będzie udzielony przez Ks. Biskupa Rafała Markowskiego w najbliższy czwartek podczas Mszy sw. o g. 18.00.

3/ INFORNUJEMY, ŻE:
W kiosku parafialnym można nabyć kolejne numery gazet i czasopism

Członków Duszpasterskiej Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek – 13 listopada po Mszy sw. o g. 18.00. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.

Młodzież, która rozpoczęła przygotowanie do Bierzmowania zapraszamy w przyszła niedziele na Msze sw. o g. 18. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

Po wieczornej Mszy św. za tydzień zapraszamy na kolejny koncert patriotyczny

W przyszły poniedziałek, czyli 19 listopada rozpoczynamy wizytę duszpasterska. Jej celem jest błogosławieństwo domu i jego mieszkańców, wspólna modlitwa i duszpasterska rozmowa. Prosimy wiec przygotować stół z białym obrusem, krzyż, świece, i wodę święconą. Prosimy także, w miarę możliwości o obecność w domu wszystkich jego mieszkańców.

W tym roku rozpoczynamy od ul. Kwitnącej Nr 5, 7 i 9 - w poniedziałek i Nr 6 i 8 we wtorek. Porządek wizyty na kolejne dni podamy za tydzień. Informacje o wizycie będzie można tez znaleźć na stronie parafialnej.

Zapraszamy na Modlitwę bez Granic dla Niepodległej, która odbędzie się 13 listopada w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela na Warszawskiej Starówce. Mszę Świętą o g. 19:00, odprawi Ks. Prof. Piotr Mazurkiewicz, następnie Ks. Prof. wygłosi krótką konferencją, później przed Najświętszym Sakramentem będziemy się modlić o powrót do chrześcijańskich korzeni Europy.