Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXV niedzielę zwykłą – 23 września 2018

1/ W ŚRODĘ:
- Swoje imieniny obchodził będzie Ks. Damian Skiba. Będziemy się za Niego modlić zwłaszcza podczas Mszy św. o g. 18.00. Złożymy Mu tez wtedy życzenia. Serdecznie zapraszamy.

2/ W PIĄTEK:
rozpoczęliśmy w naszej parafii przygotowanie do małżeństwa dla narzeczonych tzw. kurs przedmałżeński. Spotkania odbywają się będą w PIĄTKI o godz. 20.00 w sali Św. Jana.
- Także w piątek na ulicach wielu miast, odbędzie się modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego. Chętnych zapraszamy na skrzyżowanie przy ul. Reymonta i Kochanowskiego (przy Aptece i Bibliotece) o godz. 15.00.

4/ W SOBOTĘ:
Zapraszamy na kolejne spotkanie ministrantów o g. 10.00 oraz kandydatów na ministrantów o g. 11.00.

5/ W NASTĘPNĄ NIEDZIELĘ:
od g. 9.00 do 14.00, w sali przy kancelarii, odbywać się będzie w naszej parafii Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Chętnych serdecznie zapraszamy.

6/ INFORMUJEMY, ŻE:
-W tym tygodniu także będziemy obchodzić w piątek - Święto Św. Archaniołów, Michała, Gabriela i Rafała- jest to także dzień imienin naszych Biskupów pomocniczych: Rafała Markowskiego oraz Michała Janochy. O Solenizantach pamiętajmy w naszych modlitwach

W kiosku parafialnym można nabyć nowe numery gazet i czasopism.

W październiku kontynuować będziemy kurs filozoficzno- teologiczny. Tym razem pochylać się będziemy w I semestrze nad historia Kościoła. Wykłady będzie prowadził ks. dr Andrzej Gałka. Zapisy i bliższe informacje na stronie parafialnej i w gablocie.

Młodzieży z klas III gimnazjalnych i klas VIII przypomnimy, ze kończy się czas zapisów na przygotowanie do bierzmowania.

Jak już niektórzy zauważyli została zamontowana pierwsza czesć witraży. Niestety, żeby je zobaczyć, trzeba wejść do prezbiterium. Zapraszamy po Mszy św. Druga połowa zostanie zamontowana na początku października. Ich poświęcenie odbędzie się w sobotę 13 października podczas Mszy św. o g. 18.00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Przy okazji dziękujemy Ofiarodawcom, zwłaszcza Braciom z Totus Tuus i Kółkom Różańcowym.

Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza dzisiaj na 17.00 na wspólna modlitwę Różańcowa.