Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXIII niedzielę zwykłą – 9 września 2018

Przypominamy, że dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.30 będzie miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci z naszej parafii. Do udziału w niej zapraszamy zwłaszcza Dzieci, ich Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców i Opiekunów. Dzieci z klas I przynoszą do poświęcenia plecaki z przyborami szkolnymi.

Braciom z Totus Tuus przypominamy o spotkaniu dzisiaj po Mszy św. o g. 13.00.

Młodzież z klas I szkoły średniej przygotowującą się do Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i powakacyjne spotkanie dzisiaj o g. 18.00. Obecność obowiązkowa.

Po Mszy sw. o g. 18.00 pierwsze po wakacjach spotkanie z cyklu Biblia na Chomiczówce. Temat: „Duchu Św. w Biblii”.

W najbliższy czwartek po Mszy sw. o g. 18.00 procesja fatimska. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. Rozważania – tajemnice światła- przygotuje Wspólnota Dorosłych 30+. Serdecznie zapraszamy.

Chórzystów i wszystkich, którzy chcieliby śpiewać w chórze zapraszamy na spotkanie i próbę śpiewu w najbliższy czwartek o g. 19.00 (w Sali św. Jana).

Spotkanie ministrantów w najbliższą sobotę o g. 10.00.

W kiosku można, jak zwykle nabyć nowe numery gazet i czasopism.

Natomiast w zakrystii i kancelarii mogą się zapisywać uczniowie klas III –gimnazjalnych i klas VIII - na kolejny cykl przygotowań do bierzmowania.

Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

Dzieci z klas III szkoły podstawowej i ich rodziców zapraszamy na Mszę św. i spotkanie organizacyjne przed I Komunią Św. za tydzień - w niedzielę 16 września o godz. 13.00. Do tego czasu prosimy Rodziców o odebranie i wypełnienie deklaracji zgłoszeniowej dla swojego dziecka. Deklaracje można pobrać na stronie parafialnej, w zakrystii, kancelarii oraz od katechetów kl. III w swojej szkole. Przypominamy, że dzieci przystępują do I Komunii Św. w swojej parafii bez względu na to, gdzie chodzą do szkoły.

Dziewczynki, które chciałyby śpiewać w naszej scholce serdecznie zapraszamy na próbę w najbliższą sobotę o g. 9.00, a w niedzielę na 10.30 do sali nad górną zakrystią.