Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXII niedzielę zwykłą – 2 września 2018

1. DZISIAJ po każdej Mszy św. zbierane są ofiary na pomoc dzieciom najbiedniejszych rodzin (pomoce szkolne i obiady).
Także dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca Msza św. o 13.00 będzie sprawowana w intencji matek i rodzin spodziewających się dziecka. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami Św. Jana Pawła II, patrona Rodzin.

2. JUTRO Członkowie Akcji Katolickiej zapraszają na Mszę św. o g. 18.00 i pierwsze po wakacjach spotkanie formacyjne.

3. W PIĄTEK z racji I piątku o g. 17.00 Msza św. i spowiedź dla dzieci już od g. 16.30. Rodziców prosimy, aby po wakacjach dzieci skorzystały z Sakramentu pokuty.

4. W kiosku są do nabycie nowe numery gazet i czasopism. Zachęcamy do ich kupowania i czytania.

5. Chórzystów i wszystkich, którzy chcieliby śpiewać w chórze zapraszamy na spotkanie i próbę śpiewu w najbliższy czwartek o g. 19.00 (w Sali św. Jana).

6. W SOBOTĘ przypada Święto Narodzenia NMP. Serdecznie więc zapraszamy w udziału we Mszach św. i wspólnej modlitwie.

  • Pielgrzymom udającym się do Częstochowy przypominamy o wyjeździe w sobotę o g. 5.30.

7. W przyszłą NIEDZIELĘ:

  • podczas Mszy św. o godz. 11.30 będzie miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci z naszej Parafii. Do udziału w niej zapraszamy zwłaszcza Dzieci, ich Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców i Opiekunów. Dzieci z klas I przynoszą do poświęcenia plecaki z przyborami szkolnymi.
  • Rodzicom dzieci z klas III-ich przypominamy o pobraniu deklaracji zgłoszeniowej do I Komunii św. Deklaracje można odebrać u Katechetów w szk. NR 80 i 352, w kancelarii lub zakrystii oraz (już wkrótce) na stronie parafialnej. Rodziców i dzieci zapraszamy na Msze sw. o g. 13.00 i spotkanie formacyjne w niedzielę, 16 września. Do tego czasu należy przynieść wypełnioną deklaracje.
  • Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 13.00 - spotkanie Braci z Kościelnej Służby Porządkowej TOTUS TUUS, a Mszę św. o g. 18.00 zapraszamy Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Gimnazjalistów z kl. III zapraszamy na zapisy w kancelarii lub zakrystii; koniecznie w tym miesiącu.
  • Po Mszy św. o g. 18.00 pierwsze spotkanie nowej edycji spotkań z cyklu Biblia na Chomiczówce.