Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XVIII niedzielę zwykłą – 5 sierpnia 2018

DZISIAJ kończy się II Kongres Młodzieży Polonijnej. Podczas Mszy św. o g. 10.00 będziemy gościć uczestników z 31 krajów świata. Uroczystej Mszy św. przewodniczył będzie Ks. Bp Wiesław Lechowicz – delegat KEP ds. Polonii i Polaków za granicą. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie.

Z RACJI I NIEDZIELI MSZA ŚW. O G. 11:30 BĘDZIE ODPRAWIONA W INTENCJI MATEK I RODZIN SPODZIEWAJĄCYCH SIĘ DZIECKA. PO MSZY ŚW. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RELIKWIAMI ŚW. JANA PAWŁA II.

Po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek dla najbardziej biednych i potrzebujących.

DZISIAJ i jutro wyruszają z Warszawy pielgrzymki na Jasna Górę. Zachęcamy więc do modlitwy w intencji pielgrzymów.

PRZYPOMINAMY, ŻE JUTRO przypada Święto Przemienienia Pańskiego i jest to jednocześnie 11 rocznica śmierci Ks. Prałata Jana HURYNA – pierwszego proboszcza i budowniczego naszej parafii. Zachęcamy wiec do nawiedzenia Jego grobu, a zwłaszcza modlitwy. Msza św. w Jego intencji będzie sprawowana o g. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

WE WTOREK przypadają Imieniny S. Donaty – naszej zakrystianki. Msza św. w Jej intencji będzie sprawowana o g. 18.00. PODCZAS Mszy św. będzie okazją, by Solenizantce złożyć życzenia.

W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism. Zachęcamy do ich nabywania.

Legion Maryi w sobotę 8 września organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt - 55 zł. Zapisy przy wyjściu z kościoła pod chorem