Przeskocz do treści

Ogłoszenia na Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca 2018

Dzisiaj o g. 17.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

Z racji Imienin Ks. Proboszcz o g. 18.00 odprawi Mszę św. dziękczynną, podczas której złożymy Mu życzenia. O Solenizancie pamiętajmy w modlitwie nie tylko dzisiaj. Jest to także dzień Imienin poprzedniego Ks. Proboszcza śp. Ks. Prałata Jana Huryna. Zapraszamy więc do modlitwy także w Jego intencji.

W tym tygodniu w piątek obchodzić będziemy UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. Jest to jednocześnie dzień Imienin ks. Piotra Jaroty, naszego rezydenta. Natomiast w przyszłym tygodniu swoje imieniny będzie obchodził Ks. Tomasz Kopiczko. Ale ze względu na wakacje obaj Solenizanci Msze sw. dziękczynną odprawią w piątek o g. 8.00. Zapraszamy do udziału w niej i wspólnej modlitwy. Będzie tez okazja do złożenia życzeń.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma niedzielnej Mszy sw. o g. 13.00. pozostałe Msze św. zarówno w niedziele jak i w dni powszednie pozostają bez zmian.

Osoby, które zgłosiły gotowość przyjęcia pielgrzymów proszone są o zgłoszenie się dzisiaj do zakrystii.

Wszystkim, którzy rozpoczynają wakacje i urlopy życzymy miłego odpoczynku, szczęśliwych powrotów i wiele wrażeń. Przypominamy jednak o obowiązku niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.