Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XI niedzielę zwykłą – 17 czerwca 2018

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnia niedzielę uczestniczyli we Mszy św. o g. 13.00, a zwłaszcza o g. 18.00.

Dzisiaj o g. 17.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

Na Msze św. o g. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania oraz ich rodziców. Po Mszy ostatnie przed wakacjami spotkanie informacyjne.

Natomiast o g. 19.00 zapraszamy na koncert pt. „Słonce zaklęte w dźwiękach Hiszpanii i Włoch” w wykonaniu zespołu Finezis trio na sopran, gitarę, lutnię i klawesyn.

Jutro S. Elżbieta obchodzić będzie swoje imieniny. Zapraszamy na Mszę św. o g. 6.30, podczas której złożymy Jej życzenia. Pamiętajmy jednak o Solenizantce nie tylko podczas Mszy św.

W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Dzieci ze szkoły podstawowej Nr 352 zapraszamy na Msze św. we środę o g. 9.00, natomiast ze szkoły Nr 80 we czwartek o g. 10.00. Dla pozostałych dzieci i młodzieży Msza św. będzie odprawiona we czwartek o g. 18.00.

Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na wspólna modlitwę w sobotę - 23 czerwca - o g. 16.00.

W najbliższą niedzielę swoje imieniny będzie obchodził Ks. Proboszcz. Podczas Mszy św. o g. 18.00, która odprawi Solenizant, złożymy Mu życzenia. Wszystkich Parafian i miłych Gości serdecznie zapraszamy.

Jak już informowaliśmy - od jutra rozpoczynamy malowanie górnego kościoła, dlatego wszystkie Msze św. - zarówno w niedziele jak i w dni powszednie - będą odprawiane w dolnym kościele.

Wspólnota Emmanuel gorąco zaprasza na szóste już Międzynarodowe Forum Młodych w Częstochowie, które odbędzie się w dniach 17 - 22 lipca. W planie nie tylko codzienna Msza Święta, modlitwa uwielbienia i adoracja, ale również wiele warsztatów, wspólnych wieczorów i tańce! Hasło przewodnie to „Miłość na całe życie”. Szczegóły na plakatach oraz na stronie wspólnoty.