Przeskocz do treści

Ogłoszenia na IX niedzielę zwykłą – 3 czerwca 2018

DZISIAJ przypada kolejny DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA. Tym razem będziemy dziękować za 100 lat od odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny. Z tej racji na Polach Wilanowskich, przy Świątyni Bożej Opatrzności o g. 12.00 odprawiona będzie uroczysta Msza św. dziękczynna. W naszej parafii, podobnie jak w całej Polsce, zbierane będą ofiary do puszek na budowę tej Świątyni.

Po wieczornej Mszy św. spotkanie grupy studencko-młodzieżowej MOST. Zapraszamy.

Przypominamy, że do czwartku włącznie są odprawiane są nieszpory o Najświętszym Sakramencie i nabożeństwo czerwcowe. Dzisiaj nabożeństwo o g. 17.00. W dni powszednie po Mszy św. o g. 18.00. We czwartek zakończenie oktawy i poświęcenie wianków.

Akcja Katolicka zaprasza jutro na Msze św. o g. 18.00 i spotkanie formacyjne.

W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę o g. 13.00 nasz parafianin, Ks. Marek Sawicki odprawi tzw. Mszę św. prymicyjną. Natomiast podczas Mszy św. o g. 18.00 będziemy dziękować za 15 lat od konsekracji naszej świątyni. Mszy świętej koncelebrowanej będzie przewodniczył Ks. Kard. Kazimierz Nycz - Arcybiskup, Metropolita Warszawski. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i miłych Gości. To wspaniała okazja, by wspólnie podziękować Panu Bogu i ludziom za ten kościół, który jest nasza świątynią parafialną.