Przeskocz do treści

Ogłoszenia na VII niedzielę wielkanocną & Wniebowstąpienie Pańskie – 13 maja 2018

1. Dzisiaj na wieczorną Mszę św. o g. 18.00 i spotkanie zapraszamy Młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania Obecność zainteresowanych obowiązkowa.

Po Mszy kolejne spotkanie z cyklu BIBLIA NA CHOMICZÓWCE.

Natomiast z racji 13 dnia miesiąca po wieczornej Mszy św. procesja fatimska i nabożeństwo majowe. Nie będzie więc nabożeństwa o g. 17.00.

Po Mszy św. o g. 13.00 spotkanie Braci KSP Totus Tuus.

2. Jutro swoje imieniny będzie obchodził Ks. Maciej. Podczas Mszy św. o g. 18.00 złożymy Mu życzenia. Zapraszamy więc do udziału w niej. O naszym Solenizancie pamiętajmy też w modlitwie prywatnej.

3. Wczoraj grupa Dzieci z naszej parafii przystąpiła po raz pierwszy do Komunii św. Dlatego z racji robionych zdjęć jutro Msza św. o g. 18.00 będzie w dolnym kościele.

Natomiast najbliższą sobotę podczas Mszy św. o g. 11.00 kolejna grupa dzieci z naszej parafii przeżywać będzie Uroczystość I Komunii św. Spowiedź dla Dzieci, Rodziców jak i całej Rodziny w piątek od g. 16.30.

Zebranie Rodziców, których dzieci przystąpiły do I Komunii sw. w ubiegłym roku we czwartek o g. 19.00 w dolnym kościele.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha św. Z tej racji w sobotę (19 mają) o g. 20.00 rozpocznie nabożeństwo czuwania, którego jednym z elementów będzie Akatyst ku czci Ducha Świętego.

5. Jak zapewne słyszeliśmy w ubiegłym tygodniu przy ul. Kochanowskiego 31 spłonął blok. Bez dachu nad głowa pozostało dwadzieścia kilka rodzin. Dlatego po Mszy św. można składać ofiary do puszek na ten cel. Na stronie parafialnej i przed kościołem są też informacje o możliwości wpłat na ten cel na konto Caritasu Archidiecezji Warszawskiej.

6. Informujemy, że w kancelarii został zainstalowany terminal. Wszelkie więc opłaty i ofiary można realizować też kartą płatniczą.