Przeskocz do treści

Ogłoszenia na VI niedzielę wielkanocną – 6 maja 2018

Przypominamy, że dzisiaj o g. 13.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. z okazji 140 r. urodzin Bolesława Chomicza. Mszy przewodniczył będzie Bp Jacek Jezierski, Ordynariusz Elbląski. Podczas Mszy i po wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Strażacka z Pcimia i zespół ludowy z Mełgwi k. Lublina. Po Mszy św. zapraszamy na strażacką grochówkę i festyn. W dolnym kościele można też obejrzeć okolicznościową wystawę.

Po Mszy o g. 18.00 spotkanie grupy młodzieżowej MOST. Serdecznie zapraszamy.

Jutro Akcja Katolicka zaprasza na Msze sw. o g. 18.00 i spotkanie formacyjne.

We wtorek przypada Uroczystość św. Stanisława Biskupa Męczennika Patrona naszej Ojczyzny i Archidiecezji.

W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha św. Zachęcamy do włączenia się w nią poprzez modlitwę w kościele (każdego dnia o g. 8.00 będzie w tej intencji Msza św.), podczas nabożeństw majowych oraz w domu.

W najbliższą sobotę podczas Mszy św. o g. 11.00 pierwsza grupa Dzieci przystąpi do I Komunii św. Spowiedź dla Dzieci, Rodziców i rodziny w piątek od g. 16.30. Dzieci jak i ich Rodziców polecamy modlitwie całej Wspólnoty parafialnej.

Z racji prób i przygotowania do I Komunii wieczorne Msze św. (od poniedziałku do piątku włącznie) odprawiane będą w dolnym kościele.

W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić w kościele Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Z racji 13 dnia miesiąca po wieczornej Mszy św. zapraszamy na różaniec i procesję fatimską. Nabożeństwo majowe będzie podczas procesji, nie będzie więc o g. 17.00.

Za tydzień Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania przychodzi na Msze sw. o g. 18.00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.

W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu z kościoła można nabyć nasza gazetkę parafialna