Przeskocz do treści

Ogłoszenia na III niedzielę wielkanocną – 15 kwietnia 2018

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w całym Kościele tzw. Tydzień Biblijny. Chciejmy więc w naszej religijności zwrócić większą uwagę na wartość i moc Słowa Bożego zawartego w Piśmie św. Z tej racji w naszym kościele możemy słuchać odpowiednich komentarzy biblijnych, uczestniczyć w grach i zabawach biblijnych, kupić po atrakcyjnych cenach Pismo św.

Dzisiaj o g. 12.00 ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości życia pod hasłem „Jestem za życiem”. Chętnych serdecznie zapraszamy.

Dzieciom pierwszokomunijnym i ich Rodzicom przypominamy o Mszy św. i spotkaniu dzisiaj o g. 13.00. Natomiast samych Rodziców zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę - 18 kwietnia o g. 19.oo, w dolnym kościele.
Dzisiaj po Mszy św. o g. 13.00 spotkanie braci z KSP TOTUS TUUS.

2. We czwartek natomiast zapraszamy na kolejna godzinę modlitwy WIECZÓR Z JEZUSEM. Jak zwykle dolny kościół g. 19.30.

3. W niedzielę za tydzień, 22.04 o 19.00 kolejne spotkanie MOSTU - parafialnej grupy dla studentów. Tematem spotkania będzie Eucharystia. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na WMSD w Warszawie

4. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd 30 kwietnia (poniedziałek) o g. 6.30, powrót tego samego dnia wieczorem. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.