Przeskocz do treści

Ogłoszenia na IV niedzielę Wielkiego Postu – 11 marca 2018

1/ Przypominamy,

 • że dzisiaj rozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje parafialne.  Msze św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego. O g. 17.00 kolejne nabożeństwo Gorzkich Zali z kazaniem pasyjnym.  Msze św. dla dorosłych w czasie rekolekcji będą odprawiane w górnym kościele, a dla dzieci - w dolnym.

  W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. będą odprawiane o g. 8.00, 10.00, 18.00 i 20.00.

  Spowiedź każdego dnia przed i w czasie każdej Mszy św.

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z racji rekolekcji kancelaria do środy włącznie nie będzie czynna.

 • DZISIAJ po Mszy św. o g. 13.00 spotkanie Braci z KSP Totus Tuus.
 • Na g. 18.00 zapraszamy Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
 •  A po wieczornej Mszy św. spotkanie BIBLIA NA CHOMICZÓWCE. Dzisiaj tematem są księgi mądrościowe.

2/ Przed kościołem można nabywać wielkanocne świece. Natomiast do przygotowanych przez Caritas koszy można dzisiaj i przez cały najbliższy tydzień przynosić dary rzeczowe dla naszych najbiedniejszych Parafian. Natomiast na stolikach przy wyjściu są informacje dotyczące 1% podatku, który można przeznaczyć na pomoc dla najuboższych z naszej parafii. Dla emerytów specjalny druk, który trzeba tylko podpisać i przynieść do kancelarii.

3/ WE CZWARTEK

o g. 19.30 spotkanie WIECZÓR Z JEZUSEM.  Serdecznie zapraszamy.

4/ POZOSTAŁE INFORMACJE

 • Podobnie jak w roku ubiegłym nasz kościół został wyznaczony na tzw. Kościół stacyjny. Z tej racji w SOBOTĘ będą odprawiane w naszej parafii dla całej Warszawy  specjalne wielkopostne nabożeństwa, do udziału, w których serdecznie zapraszamy.

  12.00 – Anioł Pański i Różaniec
  15.00 – Koronka i Droga Krzyżowa
  19.00 – Gorzkie Żale
  20.00 – Uroczysta Msza św. i Apel jasnogórski

  Pozostałe Msze św. będą sprawowane wg porządku codziennego. Przez cały dzień będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i spowiedzi.

 

 • W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu z kościoła można odebrać kolejny numer naszej gazetki parafialnej.
 • W roku 160 rocznicy  objawień Matki Bożej w Lourdes par. św. Zygmunta w Warszawie organizuje w październiku pielgrzymkę do Lourdes, La Salette, Parray le Monial i innych sanktuariów Francji - koszt ok. 3750 PLN. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę, 14.03, w kościele św. Zygmunta po Mszy św. o godz. 19.00 w sali św. Rodziny. Więcej szczegółów na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

5/ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ

O g. 15.00 odbędzie się w naszym kościele koncert pasyjny w wykonaniu 3 chórów z Warszawy. Serdecznie zapraszamy.