Przeskocz do treści

Ogłoszenia na V niedzielę zwykłą – 4 lutego 2018

1/ Dzisiaj Msza św. - jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca - w intencji matek i rodziców oczekujących potomstwa.

A po wieczornej Mszy św. kolejne spotkanie MOSTU – studentów i licealistów. Zapraszamy do sali Matki Bożej.

2/ JUTRO na Msze św. o g. 18.00 i spotkanie zapraszają członkowie Akcji Katolickiej.

3/ W NASTĘPNĄ NIEDZIELĘ (11 listopada) przypada kolejny światowy Dzień Chorego. Z TEJ RACJI, DZIEŃ WCZEŚNIEJ, CZYLI W SOBOTĘ 10 lutego podczas Mszy św. o g. 12.00 będziemy się modlić w intencji wszystkich chorych i cierpiących, zwłaszcza z naszej parafii. Będziemy się także modlić w intencji Służby Zdrowia i wszystkich opiekujących się chorymi. Podczas Mszy św. będzie miał też miejsce obrzęd Namaszczenia Chorych.

4/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism. Przypominamy tez o możliwości odpisu podatkowego na Caritas naszej parafii. Foldery na stolikach przy wyjściu z kościoła. Przy wyjściu z kościoła też do wzięcia gazetka parafialna.

5/ Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu rozpoczęły się w naszej parafii katechezy neokatechumenalne. Chętnych w dalszym ciągu zapraszamy w poniedziałki i czwartki o g. 19.30.

6/ Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania przypominamy o Mszy św. i spotkanie w najbliższą niedziele o g. 18.00.

7/ Natomiast po Mszy św. kolejne spotkanie BIBLIA NA CHOMICZÓWCE. Tematem będą księgi mądrościowe.

8/ Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi, która mieści się przy ul. Bema róg Kasprzaka na Woli zaprasza kandydatów do klas: zerowej, pierwszej i siódmej na rok szkolny 2018/2019. Spotkanie informacyjne odbędzie się w sobotę 10 lutego w godzinach 10.00 - 14.00 w budynku szkoły. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.skarga.edu.pl.

9/ W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską tzw. „kolędę”. Wszystkim, więc, którzy nas serdecznie i życzliwie przyjmowali składamy gorące podziękowanie. Cieszymy się, że mogliśmy w Waszych domach, chociaż przez kilka minut przebywać, pomodlić się z Wami, pobłogosławić Was i Wasze mieszkania oraz porozmawiać, poznać, - chociaż w części - Wasze problemy i radości.

Dziękujemy za miłe słowa i spostrzeżenia dotyczące naszej parafii, zainteresowanie i troskę, serdeczna rozmowę i bliższe poznanie; za otwartość i bezpośredniość. Dziękujemy za wszelkie oznaki dobra i życzliwości, jakie z Państwa strony spotkaliśmy.

Serdecznie dziękujemy za składane z okazji wizyty ofiary. Będą one, jak zwykle przeznaczone na potrzeby naszej Wspólnoty parafialnej,
Dziękujemy także za wspaniałe wzajemne ubogacenie; że mogliśmy wiele się od Was nauczyć; spotkać wspaniałych życzliwych i dobrych ludzi. Doświadczyć Waszej serdeczności. Bóg zapłać.

Niestety nie wszystkich udało się odwiedzić. Zawiedzionych przepraszamy. Obiecujemy odwiedziny jeszcze w tym roku, od połowy listopada.