Przeskocz do treści

Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny – 31 grudnia 2017

Dziś świętujemy misterium Świętej Rodziny: Pan Jezus żył pod czułą opieką matki i Józefa, Jego Opiekuna i Żywiciela. Będąc Synem Bożym słuchał ziemskich rodziców, aby swoim posłuszeństwem naprawić zło wyrządzone nieposłuszeństwem Adama i Ewy Święta Rodzina jest wzorem życia rodzinnego według woli Boga.

1/ DZIŚ:
zachęcamy Małżonków wraz z dziećmi i najbliższą rodziną, aby przychodzili do kościoła razem, bowiem podczas każdej Mszy Św. będzie miało miejsce odnowienie przyrzeczeń małżeńskich składanych podczas Sakramentu Małżeństwa. Zapraszamy także osoby samotne, rozwiedzione i wdowców. Będziemy także za nich się modlić.
Jest to jednocześnie ostatni dzień roku kalendarzowego. Zachęcamy więc do udziału w nabożeństwie dziękczynnym po Mszy sw. o g. 13.00.

2/ JUTRO
1 stycznia w Nowy Rok obchodzimy w kościele Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. odprawiane będą jak w każdą niedzielę. Mimo licznych bali i zabaw sylwestrowych zapraszamy do licznego udziału we Mszach Świętych.

3/ W PIĄTEK
zachęcamy DO SPOWIEDZI i Komunii św. wynagradzającej. Spowiedź dla dzieci od g. 16.30. Tego dnia oraz w sobotę Kapłani odwiedzą swoich chorych

4/ W SOBOTĘ
PRZYPADA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, czyli tzw. Trzech Króli. Msze św. odprawiane będą jak w każda niedziele. Podczas każdej Mszy św. będzie miało miejsce poświęcenie kredy i kadzidła.

5/ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ:
pierwsze w tym roku spotkanie MOSTu. Na spotkaniu wspólna modlitwa, mini-wykład o wierze i dzielenie Słowem Bożym. Zapraszamy wszystkich studentów i licealistów w niedzielę o 19.00 do Sali Matki Bożej.

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ NA NAJBLIZSZE DNI :
ul. Conrada 4 – wtorek – 2 stycznia
ul. Conrada 8 – środa – 3 stycznia
ul. Conrada 3A, 3B i 3C – czwartek - 4 stycznia
ul. Conrada 3D i 3E i 5B – poniedziałek – 8 stycznia
ul. Conrada 5 i Brązownicza 1 – wtorek - 9 stycznia

Jak zwykle prosimy o wywieszenie karteczki na drzwiach. Wizyta odbywa się od 18.00 do 22.00 - od poniedziałku do piątku, a w soboty od 11.00 do 16.00.