Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XV niedzielę zwykłą – 10 lipca 2016

W ŚRODĘ z racji 13 dnia miesiąca i kolejnej – 99 rocznicy objawień Fatimskich po Mszy św. o g. 18.00 zostanie odprawiona procesja różańcowa ulicami naszego osiedla. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej pięknej modlitwie. Rozważania poszczególnych stacji przygotują:

ZMARTWYCHWSTANIE – Akcja Katolicka
WNIEBOWSTĄPIENIE – Radio Maryja
ZESŁANIE Ducha Św.- Caritas
WNIEBOWZIĘCIE NMP- Kółka Różańcowe
UKORONOWANIE NMP – Neokatechumenat

W SOBOTĘ natomiast przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – Orędowniczki i Patronki czcicieli świętego Szkaplerza.

W najbliższy piątek o 16.00 spotkanie dla wszystkich wolontariuszy i wszystkich Młodych, tych, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby pomoc w organizacji i przebiegu ŚDM. Zapraszamy studentów, gimnazjalistów, licealistów!

W przyszłą niedzielę o g. 19.00 w kościele spotkanie dla rodzin goszczących pielgrzymów. Podamy też dokładny plan i program pobytu naszych gości

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy miłego spędzania czasu, wypoczynku i jeszcze większej wrażliwości na Boga i drugiego człowieka. Przypominamy jednocześnie o właściwym stroju podczas nabożeństw czy tez zwiedzania obiektów sakralnych. Dotyczy to także ubioru w naszym kościele.