Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XII niedzielę zwykłą – 19 czerwca 2016

1.    DZISIAJ po wieczornej Mszy św. zapraszamy na wspaniały koncert ARCHI D’AMORE ZELANDA, w którym z muzyką poważną wystąpią Artyści z Nowej Zelandii (więcej informacji na plakatach).

2.    W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Dla dzieci ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80  Msza św. na zakończenie roku we czwartek o g. 10.00. Wieczorem na g. 18.00 zapraszamy młodzież, gimnazjalną i szkół średnich. Natomiast Dzieci ze szkoły NR 352 przychodzą w piątek na g. 8.00

3.    WE CZWARTEK Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na modlitwę różańcową o g. 17.00. Po nabożeństwie Msza św.

4.    W PIĄTEK przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to jednocześnie Dzień Imienin obecnego i poprzedniego Ks. Proboszcza. Msza św. imieninowa odprawiona będzie o g. 18.00. Po Mszy św. będzie można złożyć Solenizantowi życzenia. Będziemy także się modlić za Ks. Prałata Jana Huryna.

5.    Miesiąc czerwiec to nie tylko koniec roku szkolnego, ale także czas zmian personalnych. I tak w tym roku odchodzą od nas zgodnie z prawem diecezjalnym: Ks. Damian Petk, który został przeniesiony do parafii św. Teresy we Włochach w Warszawie oraz Ks. Marcin Kłosowski, który będzie mieszkał przy LO na ul. Dewajtis 3. Uroczyste pożegnanie będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 11.30, ale już dzisiaj Księżom bardzo dziękujemy.

6.    Przypominamy, że od 1 lipca nie będzie w niedziele Mszy św. o g. 13.00. Kancelaria zaś będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych.

7.    Informujemy, że piątkowa wichura przewróciła Krzyż misyjny.

8.    W kiosku są do nabycia kolejne numery gazet i czasopism.