Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XI niedzielę zwykłą – 12 czerwca 2016

1/ Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania przypominamy o spotkaniu dzisiaj po Mszy św. o g. 18.00. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.

Dziś także o g. 19.00 ostatnie przed wakacjami spotkanie Biblia na Chomiczówce. Temat: Apokalipsa świętego Jana - symbolika, znaczenie, aktualność. Zapraszamy wszystkich chętnych do sali Matki Boże.

Jutro z racji 13 dnia miesiąca po Mszy św. o g. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i procesję fatimską. Rozważanie poszczególnych stacji przygotują :

- Zwiastowanie – Neokatechumenat
- Nawiedzenie – Totus Tuus
- Narodzenie – Akcja katolicka
- Ofiarowanie – Koła Różańcowe
- Znalezienie – Legion Maryi

Przedszkole działające na terenie naszej parafii zaprasza na piknik, który odbędzie się 18 czerwca w g. 10.00 – 15.00. W programie m.in. występy przedszkolaków, pokazy taneczne i sportowe, bigos, grochówka, kiełbaski z grilla, dużo dobrej zabawy i wiele innych atrakcji.

4/ Za tydzień, po każdej Mszy Świętej, Młodzi naszej parafii, którzy chcą pojechać do Krakowa na spotkanie z Papieżem i Światowe Dni Młodzieży, zbierać będą ofiary do puszek na dofinansowanie tego wyjazdu oraz wyżywienie podczas pobytu w Krakowie.

5/ Także w przyszła niedzielę po Mszy św. o g. 18.00 zapraszamy na wspaniały koncert ARCHI D'AMORE ZELANDIA zorganizowany we współpracy z Ambasadą Nowej Zelandii, bowiem Wykonawcami są z Nowej Zelandii.

6/ W kiosku można nabyć nowe numery gazet i czasopism.