Przeskocz do treści

Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 8 maja 2016

1.Przypominamy, że dzisiaj podczas Mszy św o g. 13.00 zostaną otwarte i poświęcone nowe schody. Jest to także 95 rocznica powstania OSP RP. Przewidziany jest więc udział orkiestry strażackiej oraz zespołu folklorystycznego.

2. Po wieczornej Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania oraz woluntariuszy ŚDM. Młodzież licealną, studencką i pracującą serdecznie zapraszamy; także tych, którzy chcą pojechać do Krakowa, ale jeszcze się wahają. Po spotkaniu niespodzianka. Spotkanie z cyklu BIBLIA NA CHOMICZÓWCE odbędzie się w IV niedziele, czyli 22 maja.

3. W dalszym ciągu zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych - w niedziele o g. 17.00, w dni powszednie po Mszy św. o g. 18.00.

4. Jutro o g. 18.00 Msza św. i spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

5. W piątek zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie i procesję różańcową, po Mszy św. o g. 18.00

6. Także w piątek próba dzieci przed Rocznica I Komunii św. Początek o g. 18.30. W tym samym czasie w dolnym kościele spotkanie dla Rodziców Dzieci rocznicowych. Obecność zainteresowanych obowiązkowa. Rocznica I komunii będzie miała miejsce za dwa tygodnie w niedziele 22 maja podczas Mszy św. o g. 11.30.

7. W sobotę swoje imieniny obchodził będzie Ks. Maciej. Czcigodny Solenizant Msze św. dziękczynną odprawi o g. 8.oo. po Mszy św.  będzie okazja do złożenia życzeń. (Już dzisiaj wiemy, że ma dobre cukierki).

8. W sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha św. zapraszamy na czuwanie wieczorne od g. 20.oo; podczas liturgii schola zaśpiewa m.in. akatyst. Jeśli będą chętni zapraszamy na nocne czuwanie da Kaplicy adoracji. Zainteresowanych prosimy wiec o zgłoszenie jeszcze dzisiaj lub jutro.

9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 10.30 grupa dzieci (30 osób) przyjmie I Komunię św. Zarówno dzieci jak i Rodziców polecamy modlitwie. Uroczystość odbędzie się w górnym kościele. Pozostałe Msze św. tego dnia będą w dolnym kościele.