Przeskocz do treści

Informacje z 1 maja 2021

  1. Rozpoczyna się miesiąc maryjny - maj poświęcony Matce Bożej. Uroczyście, codziennie w Kościele odbywają się nabożeństwa majowe - modlimy się śpiewem Litanii do Matki Bożej i majową czytanką o ks. Kardynale Wyszyńskim. Kiedy? W dni powszednie od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18.00, czyli ok. 18.30 W niedzielę o godz. 17.15. Kandydata do bierzmowania obowiązują 2 wpisy do indeksu. Indeks przed Nabożeństwem zostawiacie tradycyjnie na stoliku i po nabożeństwie majowym odbieracie.
  2. Spowiedź w I piątek miesiąca, czyli w najbliższy piątek, 7 maja od godz. 16.30 do 18.30 i obowiązkowa Msza św. w tym dniu, o godz. 17.00 z Komunią św. wynagradzającą Panu Jezusowi za nasze grzechy. Indeks do podpisu dajecie księdzu tylko w konfesjonale.
  3. Do końca wakacji spotkania w grupach z animatorami on-line. Proszę pilnować Mszy św. niedzielnej i comiesięcznej spowiedzi.
  4. Ostatnie spotkanie wszystkich kandydatów do Bierzmowania, arcy-obowiązkowe odbędzie się w niedzielę, 16 maja o godz. 16.00 w dolnym kościele. 
  5. Wycieczka rowerowa do Choszczówki w sobotę, 15 maja. Zbieramy się pod Kościołem o 8:30 przy figurze Pana Jezusa Miłosiernego. Koniecznie do 9 maja zgłaszamy swój udział u księdza Andrzeja, info na facebooku parafialnym oraz na stronie TUTAJ.
  6. Wyjazd w Bieszczady - zgłoszenia, ostateczny termin do 3 maja, również u ks. Andrzeja.