Przeskocz do treści

XXVI niedziela zwykła – 26 września 2021

1/ W NAJBLIŻSZY WTOREK, 28 września w wielu miastach odbędzie się wspólna modlitwa na placach poza kościołem w ramach akcji pt. Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata- Iskra Bożego Miłosierdzia. Chcemy dołączyć do tej akcji. Zapraszamy więc do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia przy Krzyżu na rogu ul. Kochanowskiego i Reymonta. Udział w tej modlitwie będzie okazją do świadectwa naszej wiary.

2/ WE ŚRODĘ swoje imieniny będzie obchodził Ks. Michał Turkowski. Tego dnia Solenizant odprawi Mszę św. o g. 8:00, podczas której złożymy Mu życzenia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Od 1 października Msze święte wieczorne w dni powszednie o godz. 17:00 i 18:00.

Nabożeństwa różańcowe w październiku: w dni powszednie po Mszy o 18:00, w niedziele o 17:15. W soboty dodatkowo po Mszy o 8:00.

3/ W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej. Dla dzieci Msza św. o g. 17:00. Przed Mszą św. spowiedź.

4/ W sobotę po Mszy św. o g. 8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna modlitwa Kołek Różańcowych.

5/ Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w tym roku przypominamy o Mszy św. i spotkaniu w przyszłą niedzielę, 3 października o godz. 18:00 w górnym kościele.

Natomiast młodzież, która chciałaby się przygotować do Bierzmowania w przyszłym roku, prosimy o zgłaszanie się do swoich katechetów lub ks. Andrzeja.

6/ W szkole nr 80 przy ul. Aspekt organizowana jest do końca września zbiórka elektrośmieci.

7/ Od jutra, 27 września Droga Neokatechumenalna organizuje kolejny cykl katechez. Katechezy będą głoszone w kolejne poniedziałek i czwartki o godz. 19:30 [ członkowie wspólnoty zapraszają ].