Przeskocz do treści

Ostatnie spotkanie przed wakacjami (29 maja) oraz rajd rowerowy (11 czerwca)

Msza święta dziękczynna za pomyślność na egzaminach

Prosiliśmy o mądrość i dary Ducha Świętego na egzaminach a teraz podziękujemy: Eucharystia połączona z pieśniami dziękczynienia 29 maja (niedziela) o godz. 18.00 (kościół górny).

Obecność obowiązkowa (niżej tłumaczę dlaczego warto być).


Szczegółowe informacje

Zapraszam młodzież na ostatnie w tym roku spotkanie połączone z Eucharystią. Prosiliśmy o pomyślność na egzaminach ósmoklasisty, teraz należałoby podziękować. Uczmy się dziękować. Bardzo ważne jest dziękować rodzicom, wychowawcom, opiekunom oraz samemu Bogu.

Na tym spotkaniu formacyjnym powiemy sobie o radach jakie dawał dorastającej młodzieży bł. Stefan Kardynał Wyszyński.

Na najbliższym spotkaniu CHCIAŁBYM ZWERYFIKOWAĆ NASZĄ LISTĘ KANDYDATÓW, zobaczyć ile Was właściwie jest. Powtarzam: nawet jeśli gdzieś się zagubiłeś, „gdzieś się dziecko zagubiło”, nie uczęszczałeś na spotkania, masz zawsze szansę przystąpić do bierzmowania. TRZEBA PO PROSTU BYĆ NA SPOTKANIU W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ 29 MAJA. Ostatnio było Was koło 100, a na liście mam 158 osób.
SPOTKANIE 29 MAJA ZATEM BĘDZIE BARDZO WAŻNE, GDYŻ POKAŻE ILU WAS JEST. PROSZĘ, ABY NIKOGO NIE ZABRAKŁO: tu moja gorąca prośba do rodziców, aby zmobilizować młodzież. Oby nie było wśród Was postawy, że mogę raz nie przyjść, to sobie odpuszczę (to jest nie w porządku), będę tym razem sprawdzał listę obecności a usprawiedliwić może tylko nagła sytuacja, choroba, bardzo ważna uroczystość rodzinna.

Każdy bez wyjątku, kto jest zapisany na liście kandydatów i złożył deklarację, i przybędzie w niedzielę, 29 maja (i uczęszcza na religię!) może się starać o bierzmowanie - proszę o docieranie z informacją do kolegów i koleżanek.

OSOBY, KTÓRE NIE PRZYBĘDĄ CZY NIE USPRAWIEDLIWIĄ (SMS do mnie 607 821 539) NIEOBECNOŚCI W DNIU 29 maja (niedziela) będę uważał za zaginione.

UWAGA! PO TRUDACH EGZAMINÓW…. WIELKA PRZYGODA….
11 CZERWCA (W ZAMIAN SPOTKANIA FORMACYJNEGO W KOŚCIELE, WYBIERZEMY SIĘ NA RAJD ROWEROWY „Śladami św. s. Faustyny Kowalskiej), na który zaprasza młodzież KSM wraz z ks. Andrzejem.

W programie prościutka trasa (25 km w jedną i 25 km z powrotem), Msza św., grill, i dotknięcie wielkiej tajemnicy szczególnego wyboru Polski, szczegóły pod linkiem: (KONIECZNE ZGŁOSZENIE PRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ ALBO BEZPOŚREDNIO U MNIE, INFO NA PLAKACIE)

Zapisy on-line:
https://forms.gle/25LoehdxV9f2vERu6

PLAN NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA, 29 maja o godz. 18:00 (górny kościół)

  • MSZA ŚWIĘTA (celebrans ks. Proboszcz)
  • Schola KSM pod dyrekcją p. Ewy Gubiec
  • Spotkanie formacyjne poprowadzi ks. Andrzej (krótkie spotkanie poświęcone wychowaniu młodzieży przez bł. Prymasa Tysiąclecia)