Przeskocz do treści

Informacje z 16 lutego

1. Przypomnienie dla chętnych kandydatów do bierzmowania: Wielkimi krokami zbliża się TŁUSTY CZWARTEK. Bł. Stefan Kardynał Wyszyński miał w zwyczaju w tym czasie karnawału zapraszać młodzież akademicką do kurii na pączki.

Tak zrodził się pomysł w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży KSM, żeby i młodzież z naszej Parafii spotkała się na integracyjnym pączku. STĄD ZAPROSZENIE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA OD MŁODZIEŻY KSM NASZEJ PARAFII NA TO WYDARZENIE.

W programie w dniu 24 lutego 2022 r. (Tłusty czwartek): 18.00 Msza św. z udziałem scholi KSM, a następnie agapa z pączkami i zabawami integracyjnymi, głównie z zapoznaniem się młodzieży między sobą (planowany czas 18.00-21.00). Po Mszy przejdziemy do sali Matki Bożej.

BILET WSTĘPU - JEDYNIE! zgłoszenie swojej obecności ks. Andrzejowi SMSem na numer 607821539 o treści "pączek integracyjny" oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej się. Z racji organizacyjnych proszę o deklarację chęci udziału w wydarzeniu max. do 21 lutego do godz. 17.00. GOTÓW?

Ciekawe 🤔 jak dobry(a) jesteś w jedzeniu pączków🥯🍩??? W zeszły roku wszyscy byli zwycięzcami 🏆🥇🥈🥉

2. W niedzielę, 27 lutego o godz. 18.00 w górnym kościele spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania obowiązkowe z obrzędem wyznania wiary.

Uwaga! Wystąpienie młodzieży KSM z info o działalności wspólnoty przełożone na marzec z racji imprezy karnawałowej "Integracyjny pączek".