Przeskocz do treści

VI niedziela wielkanocna – 14 maja 2023

1/ Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 zapraszamy na spotkanie Braci z KSP Totus Tuus.


Także dzisiaj o godz. 17:15 nabożeństwo majowe, a po Mszy św. o godz. 18:00 kolejna katecheza dla dorosłych. Temat: „Formuła spowiedzi dla dorosłych”.

2/ Jutro swoje imieniny obchodzić będzie S. Zofia. Zachęcamy do modlitwy w Jej intencji. Życzenia złożymy Solenizantce podczas Mszy św. o godz. 17:00.

3/ We wtorek przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli. Tego też dnia swoje imieniny będzie obchodził Ks. Andrzej. O godz. 18:00 Solenizant odprawi Mszę św., podczas której złożymy Mu życzenia. Serdecznie zachęcamy do udziału w Liturgii i modlitwie.

4/ W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5/ W przyszłą sobotę kolejna grupa Dzieci przyjmie po raz Pierwszy Komunię świętą. Zarówno Dzieci, Rodziców jak i całą Rodzinę polecamy modlitwie Wspólnoty parafialnej. Spowiedź dla Dzieci i Rodziny w piątek od godz. 18:00.

6/ Przy wyjściu z kościoła można nabyć parafialna gazetkę oraz gazety i czasopisma. Do ich kupowania i czytania serdecznie zapraszamy.


7/ W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 20:00 kolejne wielkanocne nabożeństwo „Droga Światła”. Jest to rozważanie kolejnych 14 spotkań Zmartwychwstałego Pana Jezusa. Zapraszamy serdecznie do udziału w nim. Przy okazji dziękujemy kolejnym dwóm Ofiarodawcom za złożone na ten cel ofiary. Bóg zapłać.