Przeskocz do treści

V niedziela wielkanocna – 15 maja 2022

1/ Dzisiaj swoje imieniny obchodzi Siostra Zofia CSC. Zachęcamy do modlitwy w jej intencji. Życzenia złożymy Solenizantce podczas Mszy św. o g. 11:30.

Także dzisiaj o g. 17:15 kolejne nabożeństwo majowe. Natomiast po Mszy św. o g. 18:00 wielkanocne nabożeństwo „Droga Światła”. Jest to rozważanie kolejnych 14 spotkań Zmartwychwstałego Pana Jezusa. Zapraszamy serdecznie do udziału w nim.

2/ Z racji Białego Tygodnia i robienia zdjęć jutro Msza św. o g. 17:00 będzie odprawiona w dolnym kościele.

W poniedziałek (jutro) przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli. Tego też dnia swoje imieniny będzie obchodził ks. Andrzej. O g. 18:00 Solenizant odprawi Mszę św., podczas której złożymy Mu życzenia. Serdecznie zachęcamy do udziału w Liturgii i modlitwie.

2/ We wtorek, 17 maja w godz. 18:00-20:30 zapraszamy na na warsztat pt. „Mama powoli wraca do pracy” . Bliższe informacje na stronie parafialnej.

3/ W przyszła sobotę kolejna grupa Dzieci przyjmie po raz Pierwszy Komunię świętą. Zarówno Dzieci, Rodziców jak i cala Rodzinę polecamy modlitwie Wspólnoty parafialnej. Spowiedź dla Dzieci i Rodziny w piątek od g. 16:30.

4/ W niedzielę - 5 czerwca - Ks. Proboszcz będzie obchodził m.in. Jubileusz 40-lecia święceń kapłańskich i 15 rocznicę pobytu na Chomiczówce. Z tej racji Jubilat o g. 13:00 odprawi uroczystą Mszę św. Po Mszy św. przewidziany jest parafialny festyn z zabawą zarówno dla starszych jak i młodzieży. Przewidzianych jest też mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodzin. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy.

5/ Przy wyjściu z kościoła można nabyć parafialna gazetkę, a w kiosku gazety i czasopisma. Do ich kupowania i czytania serdecznie zapraszamy.

6/ W przedszkolu przy Parafii powstała grupa dla dzieci ukraińskich. Są jeszcze wolne miejsca; 3, 4 i 5 latków zapraszamy. Informacje na miejscu.