Przeskocz do treści

Pierwsza Komunia św. we wrześniu 2020 – zapowiedź spotkania organizacyjnego

Warszawa, 29 sierpnia 2020

Szanowni Państwo,

przed wakacjami zapowiedziałem, że kolejna grupa dzieci może przystąpić do I Komunii św. jesienią, czyli w sobotę 19 września (szkoła nr 80) oraz 26 września (szkoła nr 352 i Dzieci z naszej Parafii z innych szkół). Terminy te są wciąż aktualne i jeśli rodzice będą sobie życzyli I Komunia się odbędzie.

Niestety nie znam na dzisiaj rygorów prawnych, ograniczeń, czy tzw. reżimu sanitarnego. Nie potrafię więc powiedzieć dokładnie, o której godzinie, która klasa i ile dzieci będzie przystępować jednocześnie do I Komunii św. - zależy to od rozwoju pandemii. Mam nadzieję, że wszystkie szczegóły uda się ustalić podczas zebrania, na które zapraszam wszystkich Rodziców / Opiekunów dzieci.

Zebranie dot. Pierwszej Komunii św. Dzieci ze szkoły podstawowej nr 80 odbędzie się we wtorek, 8 września o g. 19.30, a dla pozostałych dzieci - we środę 9 września również o g. 19.30 (w kościele górnym). Na zebranie przychodzą tylko Rodzice i Opiekunowie (bez dzieci).

Odbiór strojów odbędzie się w piątek, 4 września od g. 17.00 do 18.00 w sali Matki Bożej. Wtedy też można zgłaszać ewentualne poprawki.

ks. Jan Szubka
proboszcz Parafii