Przeskocz do treści

Poniedziałek w oktawie Wielkanocy – 1 kwietnia 2024

1/ Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum i całych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy Braciom Totus Tuus za rozprowadzanie palm, zespołowi Caritas i wszystkim Ofiarodawcom; p. Tomaszowi, p. Janowi, p. Ani, Chórowi, Scholi, Ministrantom, Lektorom i ks. Konradowi; całej Asyście kościelnej, s. Donacie i wszystkim pomagającym przy dekoracji Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom.

2/ We wtorek podczas Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy do modlitwy przy Relikwiach bł. Rodziny Ulmów i bł. Marianny Biernackiej w intencji naszych rodzin; umocnienie w miłości, zażegnanie kryzysów, szacunek dla starszych i troskę o najmłodszych. Do stojącej obok relikwii puszki można zgłaszać swoje intencje (zwłaszcza podziękowania i prośby).

3/ W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

4/ W piątek z racji oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.

5/ Najbliższa niedziela jest Niedzielą Bożego Miłosierdzia i świętem Patronalnym zespołów Caritas. Zachęcamy do odmawiania przez cały tydzień Koronki do Bożego Miłosierdzia. Ofiary na tace tego dnia będą przeznaczona na potrzeby CARITAS. O godz. 20:00 nabożeństwo DROGI ŚWIATŁA. Serdecznie zapraszamy.