Przeskocz do treści

I niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2024

1/ Dzisiaj, podobnie jak w każdą niedziele Wielkiego Postu, o godz. 17:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Tematem tegorocznych rozważań będzie sakrament pokuty.

2/ Po Mszy św. o g. 18:00 zapraszamy na spotkanie Rycerzy Kolumba oraz kandydatów i chętnych, którzy chcieliby do tej wspólnoty dołączyć.


3/ Zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej, która odprawiana jest w każdy piątek po Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00, a o godz. 16:15 z udziałem dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy, którzy w ubiegłym tygodniu w tym nabożeństwie uczestniczyli.

4/ Na stolikach zaś są informacje o odpisie podatku na CARITAS naszej Parafii.

5/ Informujemy, że tegoroczne rekolekcje wielkopostne zaczną się w naszej Parafii od 10 marca, tj. 4 niedzieli Wielkiego Postu. Tematem będzie błogosławiona Rodzina Ulmów oraz błogosławiona Marianna Biernacka. Już dzisiaj zachęcamy do udziału w nich. Rekolekcje dla dzieci z naszych szkół będą tydzień wcześniej.

6/ Rodziców dzieci z klas IV (dzieci rocznicowe) zapraszamy na spotkanie formacyjne w najbliższą sobotę o godz. 9:30

7/ Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza w piątek o 16:00 na wspólną modlitwę.

8/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.
9/ W przyszłą niedzielę odbędzie się przy naszym kościele w godz. 9:00 – 14:00 akcja honorowego oddawania krwi. Tych, którzy mogą stać się dawcami zachęcamy do udziału w niej.