Przeskocz do treści

XIX niedziela zwykła – 13 sierpnia 2023

1/ Przypominamy, że dzisiaj po Mszy św. o g. 18:00 odprawiona będzie procesja fatimska ulicami naszego osiedla. Rozważania tajemnic chwalebnych przygotują Bracia z KSP Totus Tuus. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału i modlitwy zwłaszcza w intencji naszej Ojczyzny i Wojska Polskiego.

2/ Informujemy, że jutro (poniedziałek) kancelaria będzie nieczynna.

3/ We wtorek przypada UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP. PODCZAS KAŻDEJ Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia warzyw, kwiatów i owoców; będziemy modlić się także w intencji naszej Ojczyzny i Wojska Polskiego.

4/ Przypominamy, że w najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o g. 8.3o odprawimy Mszę św. dziękczynną za posługę w naszej parafii ks. Andrzeja i ks. Cezarego. Przypominamy, że ks. Andrzej został przeniesiony do parafii św. Grzegorza na Szczęsliwicach, a Ks. Cezary (ostatecznie) do św. Zygmunta na Bielanach. Obu Księżom bardzo dziękujemy za ich gorliwą, czteroletnią pracę w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich potrzebnych łask i ludzkiej życzliwości w nowych Wspólnotach. Obiecujemy także modlitwę w ich intencji.