Przeskocz do treści

Święto Przemienienia Pańskiego – 6 sierpnia 2023

1/ Przypominamy, że dzisiaj przypada 16 rocznica śmierci Ks. Prałata Jana Huryna – pierwszego proboszcza tutejszej parafii. Z tej racji o g. 8.3o zostanie/została odprawiona Msza św. w Jego intencji; zachęcamy jednak do modlitwy przynajmniej przez cały dzień.

2/ Natomiast o g. 11.3o Msza sw. i intencji Matek i Rodzin spodziewających się i pragnących potomstwa. Po Mszy sw. błogosławieństwo relikwiami Sw. Jana Pawła II – Patrona Rodzin.

3/ Jutro swoje imieniny obchodzić będzie S. Donata nasza zakrystianka. O g. 6.30 zostanie odprawiona Msza św. w jej intencji i będzie i okazja do złożenia życzeń.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 18.oo zapraszamy na nabożeństwo fatimskie i procesje ulicami naszego osiedla.

4/ Pod chórem są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.

5/ Miło nam poinformować, że zostały zakończone prace związane z malowaniem górnego kościoła. Pozostało jeszcze dokończyć sprzątanie i dekoracje. W najbliższą sobotę od wieczornej Mszy św. liturgia będzie więc sprawowana w górnym kościele.

Wszystkim, którzy wspierają tę inwestycję zarówno modlitwą jak i ofiarami (także na konto parafialne) serdecznie dziękujemy.

Wszystkim życzymy

błogosławionego odpoczynku i miłych dni.