Przeskocz do treści

VII niedziela wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21 maja 2023

1/ Dzisiaj o g. 17.15 nabożeństwo majowe. Natomiast o 20.oo zapraszamy na kolejne nabożeństwo Drogi Światła.

2/ Od wtorku wszystkie Msze św. będą odprawiane w górnym kościele.

3/ We środę przypada Uroczystość Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych – Patronki naszej parafii i odpust. Z tej racji o g. 10.oo zostanie odprawiona Msza sw. dla chorych i starszych . W czasie tej Mszy sw. można będzie otrzymać Sakrament Chorych. Natomiast Mszę sw. odpustowa o g. 18.oo odprawi Ks. Piotr Jarota, były rezydent naszej parafii. Zapraszamy.

4/ W piątek 26 maja przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w sposób szczególny o naszych Mamach.

5/ W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 11.30 grupa Dzieci obchodzić będzie Rocznicę I Komunii sw. Zarówno Dzieci jak i Ich Rodziny polecajmy naszym modlitwom. Spowiedź dla Dzieci i Rodziny we czwartek i piątek od g. 16.30. Natomiast spotkanie dla Rodziców i Opiekunów jutro o g. 19:00 w górnym kościele.

Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 18.00 odbędzie się w na terenie naszej Parafii koncert dla Młodzieży. Podczas koncertu wystąpi zespół Ewangelizacyjny MUODE KOTY. Zapraszamy więc nie tylko młodzież, ale także dorosłych oraz dzieci. Będzie wiele atrakcji i zabawy.

6/ Wspólnota Emmanuel zaprasza na wakacyjne rekolekcje w schronisku na Śnieżnicy, w Beskidzie Wyspowym, które odbędą się w dniach 20-26 sierpnia. Zapraszamy również rodziny z dziećmi. Więcej informacji na stronie Wspólnoty Emmanuel - www.emmanuel.info.pl