Przeskocz do treści

V niedziela wielkanocna – 7 maja 2023

1/ JUTRO przypada UROCZYSTOŚĆ św. Stanisława, biskupa i męczennika - głównego Patrona Polski i Archidiecezji Warszawskiej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i udziału we Mszach świętych. O g. 18:00 Msza św. a po Mszy św. spotkanie członków i Sympatyków Akcji Katolickiej.

2/ Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym sezonie spotkanie z cyklu Akademia dla rodziców. Spotkanie pod tytułem  ,,Jak stawiać granice z miłością" poprowadzą Marta Kirylczuk - pedagog i terapeuta dziecięcy oraz Hanna Słodownik - trener i wychowawca.

Nasi eksperci odpowiedzą nam na pytania:

         - czym są granice w wychowaniu?

- dlaczego są tak ważne i czemu one służą? 

- jak stawiać granice z miłością, by osiągnąć nasz wychowawczy cel?

Zapraszamy we wtorek,  9-ego maja o godz. 18:00 do sali Matki Bożej.

3/ W SOBOTĘ pierwsza grupa Dzieci przyjmie po raz pierwszy Komunię św. Zarówno Dzieci, ich Rodziców jak i Całą Rodzinę polecamy modlitwie całej Wspólnoty parafialnej.  Spowiedź dla Dzieci i Rodziny w najbliższy piątek od g. 18:00. Ze względu na próby przez najbliższe dwa tygodnie Msza św. o g. 18:00 będzie sprawowana w dolnym kościele.

4/ Także W SOBOTĘ po Mszy św. o g. 18:00 pierwsza w tym roku procesja fatimska. Rozważania przygotuje Legion Maryi. Serdecznie do udziału w tej modlitwie zapraszamy.

5/ Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowe numery gazet i czasopism oraz naszą gazetkę parafialną.