Przeskocz do treści

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 stycznia 2023

1/ Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca Msza św. o g. 13.oo będzie odprawiona w intencji matek i rodzin oczekujących i pragnących potomstwa. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II – patrona rodzin.

Pod chórem można jeszcze nabyć kalendarze rozprowadzane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Ofiary przy tej okazji składane sa przeznaczone na wsparcie wyjazdy młodzieży na SDM do Lizbony.

2/ Jutro Akcja Katolicka zaprasza na Mszę św. o g. 18.oo oraz spotkanie formacyjne poświęcone 160 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Prelekcję na ten temat wygłosi p. dr Wiesława Dłubak-Bełdycka.

3/ W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze święte będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kredy, kadzidła i mirry. Jest to jednocześnie I piątek miesiąca. Zachęcamy więc do Komunii św. wynagradzającej. Spowiadać będziemy przed i podczas każdej Mszy św.

Po Mszy św. o g. 13.oo zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Solistów i Warszawskiej Orkiestry Filharmonii pod dyr. Jan Lewtaka.

4/ Natomiast w sobotę 7 stycznia po Mszy św. o g. 18.oo zapraszamy na kolędy w wykonaniu Chóru polsko-ukraińskiego.

W sobotę po Mszy sw. o g. 8.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Kółek Różańcowych.

5/ Kontynuujemy w dalszym ciągu wizytę duszpasterską. Przypominamy, ze odwiedzamy tylko tych Parafian, którzy dokonali stosownego zaproszenia. Na zakończenie tygodnia w sobotę o g. 18.oo Msza św. w intencji Rodzin i Osób, które odwiedzaliśmy w bieżącym tygodniu. Ci z Państwa, którzy nie przyjmowali kolędy w domu przynoszą kartki ze swoimi danymi, aby odnotować wizytę w kartotece parafialnej.


W tym tygodniu odwiedzać będziemy mieszkańców:
ul. Bogusławskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12 i 12A – poniedziałek – 2 stycznia
ul. Bogusławskiego 14, 16, 17, 18, 19 i 20 – wtorek – 3 stycznia
ul. Bogusławskiego 22, 24, i 26 – środa – 4 stycznia
ul. Esej i Rodziny Połanieckich – środa – 4 stycznia
ul. Głowackiego i Maszewska – czwartek - 5 stycznia

Z RACJI KOLĘDY, W DNI POWSZEDNIE NIE BĘDZIE SPOWIEDZI PODCZAS Mszy św. o g. 18.00. Prosimy korzystać więc z innych okazji.