Przeskocz do treści

XXX niedziela zwykła – 23 października 2022

1/ DZISIAJ:

  • młodzież przygotowującą się Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o g. 18:00 i spotkanie organizacyjne. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.
  • po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych (sala Matki Bożej, godz. 19:00)

2/ PRZYPOMINAMY, ŻE:

  • w dalszym ciągu przyjmujemy na WYPOMINKI i Msze Świętą ZBIOROWĄ (tzw. gregoriankę) za naszych bliskich zmarłych. Msza Św. odprawiana będzie od 2 listopada (Dzień zaduszny) przez 30 kolejnych dni o godz. 17:00. WYPOMINKI ROCZNE czytane będą w każdą niedziele po Mszy Św. o godz. 7:00. i 8:30, zaś
    WYPOMINKI JEDNORAZOWE - 1 listopada o godz. 17:00 (podczas nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego) oraz 2 listopada o godz. 16:00 (podczas procesji żałobnej). Kartki z imionami i nazwiskami zmarłych można składać w kancelarii i zakrystii.
  • przy naszej Parafii rusza „Akademia dla rodziców”. Jest to cykl bezpłatnych spotkań z ekspertami w dziedzinie wychowania dotyczących najbardziej istotnych wyzwań stojących przed rodzicami. Zapraszamy rodziców dzieci przedszkolnych i szkolnych na pierwsze spotkanie pod tytułem: „Czy smartphone rzeczywiście jest taki groźny?”. Naszym Gościem będzie medioznawca, prof. Monika Marta Przybysz. Spotkanie odbędzie się już w ten wtorek (25 października) o godzinie 18:00 w sali Matki Bożej. Bliższe informacje znajdują się na stronie internetowej Parafii i na Facebooku
  • Ofiarodawcom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na cele parafialne, TAKŻE NA KONTO PARAFIALNE składamy serdeczne Bóg zapłać.”
  • w kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism, a przy wyjściu z kościoła - gazetka parafialna.