Przeskocz do treści

XIX niedziela zwykła – 7 sierpnia 2022

1/ Przypominamy, że dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca modlić się będziemy za rodziców, zwłaszcza matki pragnące, oczekujące i spodziewające się dziecka. Po Mszy św. jak zwykle można otrzymać błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. Zapraszamy.

2/ W sobotę z racji 13 dnia miesiąca po Mszy św. o g. 18:00 zapraszamy na procesję i nabożeństwo fatimskie. Rozważania tajemnic radosnych przygotują członkowie Akcji Katolickiej.

3/ Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Lichenia. Przypominamy, że wyjazd we czwartek o g. 6:00, powrót tego samego dnia wieczorem. Chętnych zapraszamy.

4/ Miło nam poinformować, że w ubiegłym tygodniu nasz Ks. Proboszcz otrzymał „Nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy” przyznawaną co roku przez Radnych Stolicy. Bardzo się cieszymy, że Radni Stolicy docenili Księdza Proboszcza i naszą Parafię za zaangażowani w troskę o pomoc dla biednych i potrzebujących, a zwłaszcza za wspaniale zorganizowaną i skuteczną akcję pomocy Uchodźcom z Ukrainy. Ks. Proboszcz nagrodę dedykuje wszystkim Parafianom, którzy w tę pomoc bardzo aktywnie się włączyli.

5/ "Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wraz z ks. Andrzejem zapraszają młodzież (również rodziców) na jednodniowy spływ kajakowy do Spały nad Pilicą, połączony z ogniskiem w najbliższą sobotę 13 sierpnia, zbiórka o 8:00 rano na parkingu przed kościołem. Konieczne jest zgłoszenie do środy bezpośrednio u ks. Andrzeja albo w formularzu zgłoszeniowym na parafialnym facebooku".