Przeskocz do treści

II niedziela Adwentu – 5 grudnia 2021

1/ DZIŚ:
Msza święta o g. 13:00 jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca w intencji matek i rodzin spodziewających się i oczekujących potomstwa. Po Mszy św. dla chętnych błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.

Przypominamy, że tradycyjne Roraty odprawiane są w dni powszednie o godz. 6:30. Dzieci z lampionami zapraszamy w soboty.

2/ JUTRO:
Akcja Katolicka zaprasza na Mszę św. o g. 18:00 oraz spotkanie formacyjne

3/WE ŚRODĘ
przypada UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP oraz tzw. Godzina łaski (12-13). Zapraszamy na wspólną modlitwę od godz. 10 do 13.

3/ INFORMUJEMY, ŻE:
W dalszym ciągu można nabywać opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji są, jak zwykle, przeznaczone na ogrzewanie w kościele.

Można też nabywać świece CARITAS oraz sianko. Ofiary za świece są przeznaczone na świąteczną pomoc dla najbiedniejszych rodzin z naszej parafii, a za sianko na fundusz ministrancki.

Przypominamy, ze dzisiaj ostatni dzień składania ankiet synodalnych. Wszystkim, którzy to już uczynili składamy serdeczne podziękowanie.

W przyszłą niedzielę od 15:00 do 18:00 zapraszamy na modlitwę w intencji Ojczyzny.

W szkole podstawowej nr 80 przy ul. Aspekt organizowany jest kiermasz świąteczny. Bliższe informacje na plakatach i na stronach szkoły.

W kiosku parafialnym można nabyć nowe numery gazet i czasopism.