Przeskocz do treści

XXXII niedziela zwykła – 7 listopada 2021

1/ DZISIAJ


DO SKARBONY W PRZEDSIONKU KOŚCIOŁA można wrzucić ofiary dla biednych dzieci i niezamożnych rodzin. Ofiary na ten cel można tez wpłacać na konto parafialnej CARITAS. Numer na stronie parafialnej.
Dziękujemy także wszystkim, którzy w tym trudnym czasie składają ofiary na rzecz parafii, zwłaszcza na konto parafialne. Bóg zapłać.


Także dzisiaj o g. 13:00 odprawiona będzie Msza sw. w intencji matek i rodziców oczekujących i pragnących potomstwa. Zapraszamy.


2/ JUTRO
Akcja katolicka zaprasza na Msze sw. o g. 18.oo w intencji jej członków i całej Wspólnoty parafialnej.


3/ W CZWARTEK
11 listopada przeżywać będziemy kolejną (103) rocznicę odzyskania Niepodległości. Z tej racji o g. 10.oo odprawiona będzie Msza sw. w intencji naszej Ojczyzny. Pozostałe Msze sw. będą odprawiane jak w każdy dzień powszedni. Przy obelisku obok kościoła i krzyżu przy ul. Reymonta zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4/ INFORMUJEMY, ŻE
W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.


Miło nam poinformować, że w ubiegły piątek Ks. Michał Turkowski, nasz rezydent obronił prace doktorską i tym sposobem otrzymał tytuł doktora prawa kanonicznego. Serdecznie Mu gratulujemy.