Przeskocz do treści

XXVII niedziela zwykła – 3 października 2021

1/ DZIŚ:
Podobnie jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca Msza św. o g. 13:00 będzie odprawiona w intencji Matek i Rodzin oczekujących i pragnących potomstwa. Po Mszy św. możliwość przyjęcia błogosławieństwa relikwiami św. Jana Pawła II – patrona rodzin.

Dzisiaj też o godz. 17:15. zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Przypominamy, że ta piękna modlitwa maryjna w naszej świątyni odprawiana jest w niedziele o godz. 17:15; w tygodniu codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00, a w soboty także po Mszy św. o godz. 8:00.
We wtorek i czwartek na godz. 16:15 w sposób szczególny zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej. W pozostałe dni nabożeństwa różańcowego o 16.15 nie będzie. Zachęcamy do tej prostej, ale jakże pięknej i skutecznej modlitwy, o którą tyle razy upominała się Matka Boża w objawieniach z ubiegłego stulecia.

NATOMIAST dzisiaj o g. 18:00 Msza św. i SPOTKANIE Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Obecność wszystkich obowiązkowa.
UROCZYSTOŚĆ BIERZMOWANIA odbędzie się we środę podczas Mszy św. o g. 18:00. Dlatego nabożeństwo różańcowe będzie po Mszy św. o g. 8:00. Spowiedź dla Młodzieży i Rodziny we wtorek od g. 16:30.


2/ JUTRO:
Na Mszę św. o g. 18:00 i spotkanie formacyjne zapraszają członkowie Akcji Katolickiej.


3/ We czwartek obchodzić będziemy Święto Matki Bożej Różańcowej. Serdecznie zapraszamy więc do udziału we Mszach świętych i modlitwie różańcowej.

4/ Za tydzień w całej Polsce obchodzimy kolejny Dzień Papieski i kolejną rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na papieża. Z tej racji przed kościołem zbierane będą ofiary do puszek na pomoc dla zdolnej, ale biednej młodzieży.
Po każdej Mszy św. będzie można (dla chętnych) otrzymać błogosławieństwo relikwiami Św. Jana Pawła II.


5/ Młodzież, która chciałaby w tym roku rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w naszej Parafii (z klas VIII) informujemy, że pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się w niedzielę, 17 października po Mszy św. o g. 18:00. Na Mszę św. i spotkanie zapraszamy także ich Rodziców.


6/ Małżeństwa, które chciałyby się zapisać do Kościoła Domowego zapraszamy (koniecznie w tym tygodniu) do Ks. Tomasza lub Ks. Konrada.

7/ W dalszym ciągu, w każdy poniedziałek i czwartek o g. 19:30 zapraszamy na katechezy Neokatechumenalne.