Przeskocz do treści

V niedziela wielkanocna – 2 maja 2021

1/ WCZORAJ
Rozpoczęliśmy odprawianie nabożeństw majowych. Będą one odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o g. 18:00, a w niedziele o g. 17:15. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do puszek na obiady dla dzieci z naszej Parafii.

2/ JUTRO
Przypada UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI. Msze św. będą odprawiane o g. 6:30, 8:00, 18:00 i 19:00. Dodatkowo o g. 10:00 będzie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny. Nabożeństwo majowe jutro tuż po wieczornej Mszy św. o g. 18:00. Tego dnia KANCELARIA NIE BĘDZIE CZYNNA.

3/ W TYM TYGODNIU
Przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź dla dzieci i młodzieży od g. 16:30, a g. 17:00 Msza św.

4/ W SOBOTĘ
pierwsza grupa dzieci z naszej Parafii przystąpi do Pierwszej Komunii świętej. Dzieci jak oraz Rodziców i Rodziny polecajmy w naszej modlitwie.

5/ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ
O g. 19:00 zapraszamy na wielkanocne nabożeństwo DROGA ŚWIATŁA

6/ INFORMUJEMY, ŻE
- Spotkanie członków Akcji Katolickiej odbędzie się w następny poniedziałek tj. 10 maja.
- W kiosku są nowe gazety i czasopisma.
- Dla młodzieży z naszej parafii organizujemy wycieczkę rowerową do Choszczówki (ok. 40 km). Wyjazd w sobotę,15 maja. W programie m.in. różaniec, zwiedzanie Muzeum Ks. Kardynała Wyszyńskiego i grill. Wyjazd o godz. 9:00 - program w zakrystii i na parafialnym Facebook.
- Katolickie Stowarzyszeni Młodzieży (KSM) natomiast organizuje wakacyjny wyjazd w Bieszczady. Bliższe informacje i zapisy u ks. Andrzeja.
- Od 9 maja wznawia działalność Schola dziecięca. Zapraszamy też nowych chętnych: dziewczynki i chłopców ze szkoły podstawowej. Próby od przyszłej niedzieli o 10:00 w Sali Matki Bożej.
- Ostatnie spotkanie przed wakacjami dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania odbędzie się w niedzielę, 16 maja o godz. 16:00 w kościele dolnym.
- W tym tygodniu we wtorek obchodzić będziemy wspomnienie św. Floriana - patrona strażaków i hutników, we czwartek - święto św. Filipa i Jakuba, a w sobotę św. Stanisława - głównego patrona Polski oraz w uroczystość Matki Bożej Łaskawej, patronki Warszawy.