Przeskocz do treści

Ogłoszenia na V niedzielę zwykłą – 7 lutego 2021

1/ Przypominamy, że dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca Msza św. o g. 13:00 sprawowana będzie w intencji matek i rodzin, które oczekują dziecka. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.

2/ Także dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca zachęcamy do pomocy dla biednych dzieci i ubogich rodzin. Ofiary można wrzucać do skarbonki w przedsionku kościoła.

3/ WE CZWARTEK przypada wspomnienie NMP z Lourdes i kolejny światowy Dzień Chorego. Z TEJ RACJI będziemy się modlić w intencji wszystkich chorych i cierpiących, zwłaszcza z naszej parafii. Będziemy się także modlić w intencji Służby Zdrowia i wszystkich opiekujących się chorymi.

4/ Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych przypominamy o spotkaniu w najbliższą sobotę, 13 lutego. Na g. 9:30 zapraszamy Rodziców ze szkoły Nr 80, a na 11:00 ze szkoły 352, 298 oraz wszystkich pozostałych.

4/ Miło nam poinformować, że w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 10:00 będzie miało miejsce poświęcenie figury św. Michała Archanioła, repliki figury z Gargano we Włoszech.

5/ Jak wszystkim wiadomo papież Franciszek ogłosił Rok Świętego Józefa. Związane są z tym pewne łaski i odpusty. Ich wykaz można znaleźć na naszej stronie parafialnej i w gablotach ogłoszeniowych. Warto skorzystać.

6/ Program kolędowych spotkań w tym tygodniu. Zapraszamy mieszkańców:

  • ul. Kwitnącej 5, 6, 7, 8, 9, 9a i 11 – poniedziałek - 8 lutego
  • ul. Kwitnącej 12a, 12b, 12c, 13, 15, 17, 19 i 21 – we wtorek - 9 lutego
  • ul. Głowackiego, Słonecznikowej, Sieciechowskiej, Kluczowej, Osikowej, Mistrzowskiej oraz Bogusławskiego 24 i 26 – piątek - 12 lutego
  • ul. Żółwiej, Brązowniczej i wszystkich, którzy do tej pory nie zostali wymienieni – poniedziałek – 15 lutego.

Spotkania rozpoczynają się Msza św. o g. 18:00 w intencji wymienionych mieszkańców. Za dotychczasową obecność i składane z tej racji ofiary serdecznie dziękujemy.

7/ W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism. Przypominamy też o możliwości odpisu podatkowego na Caritas naszej parafii. Foldery na stolikach przy wyjściu z kościoła.