Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XXXII niedzielę zwykłą – 10 listopada 2019

1/ DZIŚ:
Dzisiaj w całym kościele obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym pt. Sudan Południowy. Przemilczane cierpienie... Chcemy wspierać wszystkich prześladowanych naszą modlitwą; także ofiary złożone na tace są przeznaczone na materialną pomoc tym Kościołom i Wspólnotom, zwłaszcza w Sudanie.

O g. 11.30 odprawimy Mszę św. za ks. Marcina Piecyka, który jutro będzie obchodził imieniny. Zapraszamy

Po Mszy św. o g. 13.00 zapraszamy na spotkanie Braci z KSP Totus Tuus.

Na kolejne spotkanie młodzieży dzisiaj po Mszy św. o g. 18.00 zaprasza grupa MOST z Ks. Tomaszem.

2/ JUTRO
11 listopada z racji 101. rocznicy odzyskania niepodległości podczas Mszy św. o g. 10.00 będziemy modlić się w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. przejdziemy procesyjnie pod Krzyż Niepodległości przy ul. Reymonta i Conrada.

3/ INFORMUJEMY, ŻE
W kiosku parafialnym można nabyć kolejne numery gazet i czasopism, a młodzież rozprowadza cotygodniowe gazetki.

4/ W PRZYSZŁY PONIEDZIAŁEK,
czyli 18 listopada rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Jej celem jest błogosławieństwo domu i jego mieszkańców, wspólna modlitwa i duszpasterska rozmowa. Prosimy więc przygotować stół z białym obrusem, krzyż, świece i wodę święconą. Prosimy także, w miarę możliwości o obecność w domu wszystkich jego mieszkańców. Wodę święconą można pobrać z przedsionka kościoła.

W tym roku rozpoczynamy od ul. P. Nerudy - w poniedziałek Nr 2 i 4 i we wtorek Nr 3 i 5. Porządek wizyty na kolejne dni podamy za tydzień. Informacje o wizycie będzie można też znaleźć na stronie parafialnej.