Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XVI niedzielę zwykłą – 21 lipca 2019


1. Wspólnota Nieustającego Różańca  zaprasza na modlitwę różańcową we wtorek o g. 17.00.

2. We  czwartek - 25 lipca przypada wspomnienie św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona Kierowców, Automobilistów i Podróżnych.  Z tej racji będziemy się modlić o bezpieczeństwo na naszych drogach, a po Mszy św. o g. 18.00 będzie miało miejsce poświęcenie wszelkiego rodzaju pojazdów. Zainteresowanych więc prosimy o postawienie pojazdów możliwie najbliżej kościoła.

3. W  piątek natomiast przypada wspomnienie św. Joachima i Anny – Rodziców NMP. W modlitwach polecać będziemy zwłaszcza naszych rodziców oraz dziadków i babcie.

4. Od lipca uruchomiliśmy w salce przy kościele bezpłatny punkt konsultacyjny. Zapraszamy osoby, które potrzebują wsparcia i doradztwa w sprawach związanych z rozwojem kariery zawodowej, bądź są na etapie poszukiwań swojego miejsca pracy. Więcej informacji oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce konsultacje kariery na stronie internetowej.

5. W kiosku są do nabycia nowe numery gazet i czasopism.

6. Dwom Ofiarodawcom za złożone ofiary na budowę wieży bardzo serdecznie dziękujemy.

Wszystkim wypoczywającym życzymy miłego wypoczynku, dużo wrażeń i miłych przygód, a Gościom dobrego samopoczucia wśród nas oraz szczęśliwych powrotów.