Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XVI niedzielę zwykłą – 22 lipca 2018

XVI niedziela zwykła - 22 lipca 2018

1. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na modlitwę różańcową jutro o g. 17.00.

2. We ŚRODĘ - 25 lipca przypada wspomnienie św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona Kierowców, Automobilistów i Podróżnych. Z tej racji będziemy się modlić o bezpieczeństwo na naszych drogach, a po Mszy św. o g 18.00 będzie miało miejsce poświecenie wszelkiego rodzaju pojazdów. Zainteresowanych więc prosimy o postawienie pojazdów możliwie najbliżej kościoła.

3. We CZWARTEK natomiast natomiast przypada wspomnienie św. Joachima i Anny – Rodziców NMP. W modlitwach polecać będziemy zwłaszcza naszych rodziców oraz dziadków i babcie.

4. Miło nam poinformować, że kończą się prace związane z malowaniem górnego kościoła. Pozostało jeszcze sprzątanie i zapłata należności, dlatego za wszelkiego rodzaju ofiary składane tu w kościele czy też na konto parafialne bardzo dziękujemy. Przypominamy, że w kancelarii funkcjonuje terminal do obsługi bezgotówkowej. Od przyszłej niedzieli więc Msze św. będą odprawiane w górnym kościele.

Wszystkim wypoczywającym życzymy miłego wypoczynku, dużo wrażeń i miłych przygód, a Gościom dobrego samopoczucia wśród nas oraz szczęśliwych powrotów.