Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XV niedzielę zwykłą – 15 lipca 2018

  1. Zbliża się czas pieszych pielgrzymek na Jasną Górę. Gorąco zachęcamy do udziału w nich. Dla zainteresowanych informacje znajdują się na plakatach w gablocie parafialnej.
  2. Wobec dużego zainteresowania terminem I Komunii Świętej w przyszłym roku informujemy, że uroczystość ta będzie miała miejsce w sobotę
    18 maja 2019 r. dla wszystkich dzieci. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w trzecią niedzielę września, czyli 16 września 2018 r.,
    po Mszy świętej o godz. 13.00. Na to spotkanie rodzice dzieci przynoszą wypełnione deklaracje, które będzie można pobrać z kancelarii, zakrystii lub od katechetów ze Szkół Podstawowych Nr 80 oraz Nr 352 od 1 września 2018 r.
  3. W najbliższych dniach i tygodniach jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych, szczególnie na Mszach świętych porannych, ale nie tylko. Zachęcamy serdecznie do ich zamawiania.
  4. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy miłego spędzania czasu, wypoczynku, pięknej pogody i jeszcze większej wrażliwości na Boga oraz drugiego człowieka.