Przeskocz do treści

Ogłoszenia na XIV niedzielę zwykłą – 8 lipca 2018

Przypominamy, że W PIĄTEK z racji 13 dnia miesiąca i kolejnej – 101 rocznicy objawień Fatimskich po Mszy św. o g. 18.00 zostanie odprawiona procesja różańcowa ulicami naszego osiedla. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej pięknej modlitwie. Rozważania poszczególnych stacji przygotują Bracia z KSP – Totus Tuus.

Zbliża się tez czas pieszych pielgrzymek na Jasną Górę. Zachęcamy zwłaszcza młodzież do udziału w nich. Dla zainteresowanych informacje na plakatach w gablocie parafialnej.

Wobec dużego zainteresowania I Komunią św. w przyszłym roku informujemy, że Uroczystość I Komunii sw. odbędzie się w sobotę 18 maja. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w trzecią niedzielę, czyli 16 września – po Mszy św. o g. 13.00. Na spotkanie to rodzice dzieci przynoszą wypełnione deklaracje, które należy pobrać z kancelarii lub zakrystii (od 1 września) lub od katechetów ze szkoły Nr 352 i Nr 80.

W tym tygodniu rano o g. 6.30 są wolne intencje.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy miłego spędzania czasu, wypoczynku i jeszcze większej wrażliwości na Boga i drugiego człowieka. Przypominamy jednocześnie o właściwym stroju podczas nabożeństw czy tez zwiedzania obiektów sakralnych. Dotyczy to także naszego kościoła.