Przeskocz do treści

niegdyś posługiwali

Proboszcz:

1. Ks. prałat Jan Huryn - posługiwał od 21 V 1982 r. do †6 VIII 2007 r.  więcej...

Księża wikariusze, rezydenci i współpracownicy:

01. Ks. dr Jan Pikulski 1982 – 1983 (diec. kielecka)
02. Ks. Jerzy Czarnota 1983 – 1986
03. Ks. Lucjan Kołodziej IV – VI 1983
04. Ks. Adam Gryz VI 1983 – †6 IX 1983
05. Ks. Mirosław Czarnołęcki IX 1983 – XII 1983
06. Ks. Eugeniusz Lewandowski 1984 – 1988
07. Ks. Piotr Staniak 1984 – 1986
08. Ks. Henryk Trzaskowski 1986 – 1991
09. Ks. Feliks Chudzik 1987 – 1989
10. Ks. Eugeniusz Jankowski 1988 – 1991
11. Ks. Józef Stoczyński 1988 – 1994
12. Ks. Wiesław Chrząszcz od VII 1989 do IX 1989
13. Ks. Krzysztof Sadkowski 1990 – 2001 (mianowany proboszczem par. św. Krzysztofa na Piaskach)
14. Ks. Dariusz Kruszewski 1991 – 1992
15. Ks. Jan Nowacki 1991 – 1996
16. Ks. Grzegorz Wieteska 1992 – 1998
17. Ks. Tadeusz Chojnacki 1996 – 1998
18. Ks. Jan Maciejewski 1998 – 2007
19. Ks. Mariusz Barzał 1998 – 2002
20. Ks. Grzegorz Wieczorek 1999 - 2003
21. Ks. Sławomir Karmoliński 1999 – 2003
22. Ks. Kazimierz Fiećko 2002 – 2007
23. Ks. Janusz Celejewski 2002 – 2006 (mianowany proboszczem par. Narodzenia NMP w Secyminie)
24. Ks. Piotr Jabłoniec 2003 – 2008
25. Ks. Mikołaj Skowron 2007 – 2009
26. Ks. Grzegorz Cieślak 2007 – 2009 (diec. łowicka)
27. Ks. dr Robert Pękacki 2006 – VI 2010 (mianowany proboszczem par. NMP Królowej Pokoju w Baniosze)
28. Ks. Grzegorz Smoła 2009 - 2010
29. Ks. Józef Siwiński 2009 - 2011
30. Ks. Seweryn Gos 2008 - 2012
31. Ks. Piotr Filipczak 2007 - 2012
32. Ks. Maciej Wygnański 2011 - 2012
33. Ks. Krzysztof Naczk od X 2007 do VII 2013 (diec. pelplińska)
34. Ks. Mateusz Gluza od 26 VIII 2010 do 25 VIII 2013
35. Ks. Marcin Kłosowski od IX 2011 do VI 2016 (diec. gliwicka)
36. Ks. Piotr Ochotny od X 2012 do VI 2014 (diec. włocławska)
37. Ks. Paweł Muranowicz od X 2013 do VII 2014 (diec. łowicka)
38. Ks. Mirosław Kreczmański (rezydent, mianowany proboszczem par. św. Teresy od Dzieciątka Jezus na Tamce) od X 2010 do VI 2015
39. Ks. Paweł Daszczyński od VIII 2012 do VII 2015
40. Ks. Damian Petk od VIII 2012 do VIII 2016
41. Ks. Marcin Żugaj od 20 VII 2015 do 22 VIII 2019
42. Ks. Maciej Jaszczołt (rezydent) od 22 VIII 2015 do 24 VIII 2019

Zobacz także: