Przeskocz do treści

IV niedziela wielkanocna – 30 kwietnia 2023

  1. Kolejnemu ofiarodawcy za złożoną ofiarę na Stacje Drogi Światła serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. Jutro rozpoczynamy odprawianie nabożeństw majowych. Do tej pięknej staropolskiej modlitwy serdecznie zachęcamy. Nabożeństwa będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o g. 18.oo, a w niedziele o g. 17.15.
  3. We Środę przypada UROCZYSTOSC NMP POLSKI głównej Patronki Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja Z tej racji o g. 10.oo zostanie odprawiona dodatkowa Msza sw. Pozostałe Msze sw. będą odprawiane jak w każdy dzień powszedni. Nabożeństwo majowe tego dnia będzie odprawione po Mszy sw. o g. 18.oo.
  4. Zarówno we wtorek 2 jak i środę 3 maja kancelaria nie będzie czynna.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy przed i podczas każdej Mszy sw. Od g. 16.3o spowiedź dla dzieci i młodzieży.
  6. W sobotę po Mszy sw. o g. 8.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo wynagradzające ku Czci Niepokalanego Serca NMP i modlitwa różańcowa.
  7. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kolejne numery gazet oraz gazetka parafialna.
  8. Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym sezonie spotkanie z cyklu Akademii dla rodziców. Spotkanie pod tytułem ,,Jak stawiać granice z miłością" poprowadzą Marta Kirylczuk pedagog i terapeuta dziecięcy oraz Hanna Słodownik trener i wychowawca. Zapraszamy we wtorek 9-go maja o g. 18:00 do sali Matki Bożej.

Wszystkim życzymy miłego odpoczynku i szczęśliwych powrotów.