Przeskocz do treści

III niedziela wielkanocna – 1 maja 2022

1/ Przypominamy, że dzisiaj Msza św. o g. 13:00 w intencji matek i rodzin oczekujących i spodziewających się dziecka. Po Mszy św. możliwość otrzymania błogosławieństwa relikwiami Sw. Jana Pawła II, patrona rodzin.

Również dzisiaj rozpoczynamy odprawianie nabożeństw majowych. Do tej pięknej staropolskiej modlitwy serdecznie zachęcamy. Nabożeństwa będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o g. 18:00, a w niedziele o g. 17:15.

2/ We wtorek przypada UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI, głównej Patronki Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Z tej racji o g. 10:00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza sw. Pozostałe Msze sw. będą odprawiane jak w każdy dzień powszedni. Nabożeństwo majowe tego dnia będzie odprawione po Mszy sw. o g. 18.oo

Zarówno w poniedziałek 2 jak i wtorek 3 maja kancelaria nie będzie czynna.

3/ W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy przed i podczas każdej Mszy sw. O g. 17:00 spowiedź i Msza św. dla dzieci i młodzieży.

W sobotę po Mszy św. o g. 8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.

4/ Dzisiaj w całym Kościele w Polsce rozpoczyna się kolejny Tydzień Biblijny i wspólne czytanie Pisma św. Zachęcamy więc, by także w naszych domach włączyć się do tej wspaniałej akcji.

5/ W DALSZYM CIĄGU DZIĘKUJEMY za modlitwę, składane życzenia, wyrazy życzliwości, pamięci itp. Bardzo dziękujemy także za składane ofiary, także na rachunek bankowy.

6/ Mamy z małymi dziećmi zapraszamy na pierwsze po długiej przerwie spotkanie. Na spotkaniach można poznać inne mamy z okolicy i wymienić macierzyńskie doświadczenia w luźnej atmosferze. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (4 maja) o godzinie 10:00 w Sali przy kancelarii parafialnej. Dokładne informacje na temat spotkania można znaleźć na parafialnym facebooku.

7/ Są jeszcze wolne miejsca na wakacyjny wyjazd do Medjugorje. Wsparciem finansowym są fundusze w rozprowadzanej przez młodzież gazetki. Dzisiaj, kolejny egzemplarz jest do pobrania na stolikach.

8/ Ze smutkiem informujemy, że wczoraj zmarła Pani Małgorzata Turkowska, mama posługującego pośród nas Ks. Michała.

Pragnącym uczestniczyć we Mszy żałobnej informujemy, że pogrzeb odbędzie się w piątek, 6 maja o godz. 11:00 w parafii Miłosierdzia Bożego w Grodzisku Mazowieckim.

Już teraz modlitwą ogarniamy śp. Małgorzatę oraz Ks. Michała wraz z najbliższą Rodziną.

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

Pod Twoją obronę...

9/ Wszystkim życzymy miłego odpoczynku i szczęśliwych powrotów.